Kontakt

Václav Princ, s.r.o.

U Pily 698/18

T +420 387 310 783


Zobrazit místo Václav Princ, s.r.o. - prodejna, sklad na větší mapě

370 01  České Budějovice

F +420 387 310 785

Otevřeno

 

 

 

 

DIČ

Po-Pá   6.30-16.00

 

 

 

 

25191047

CZ25191047


Vedení firmy

 

Ing.Václav Princ

+420 387 210 991

výkonný ředitel

vaclav@princ.cz

Ing.David Princ

+420 387 310 787

obchodní ředitel

david@princ.cz


Obchodní oddělení

obchod@princ.cz

Ing.Renata Princová

+420 387 310 785

obchodník

renata@princ.cz

Josef Kramosil

+420 387 310 784

obchodník

josef.kramosil@princ.cz


Fakturace

fakturace@princ.cz

Iveta Seppová

+420 387 310 783

fakturace

 iveta.seppova@princ.cz

Pavlína Vítková 

+420 387 310 783

fakturace, reklamace

 pavlina.vitkova@princ.cz


Účtárna

uctarna@princ.cz

Martina Čermáková

+420 387 310 786

účetní

martina.cermakova@princ.cz

Lucie Kolbaská

+420 387 210 989

příjem

lucie.kolbaska@princ.cz


Prodejna 200

c.budejovice@princ.cz 


Zobrazit místo Václav Princ, s.r.o. - prodejna 200 na větší mapě

Rudolfovská 36

+420 386 350 505

370 01  České Budějovice  
Otevřeno Po-Pá   7.00-17.00
  So   8.00-12.00

Prodejna 300

c.krumlov@princ.cz


Zobrazit místo Václav Princ, s.r.o. - prodejna 300 na větší mapě

Budějovická 121

+420 380 711 320

381 01  Český Krumlov

 

Otevřeno

Po-Pá   7.00-17.00

 

So   8.00-12.00


Prodejna 400

vimperk@princ.cz

 
Zobrazit místo  Václav Princ, s.r.o. - prodejna 400 na větší mapě

1.máje 354

+420 388 411 178

385 01  Vimperk

 

Otevřeno

Po-Pá   7.00-17.00

 

So   8.00-12.00



 © Václav Princ, s.r.o.         Realizováno systémem Webredaktor